35 σεμινάρια χορού και fitness στο 30 Bollywood & Multicultural Dance Festival

Ιουνίου 23, 2015

Πάνω από 35 Επαγγελματίες Δάσκαλοι Χορού και Fitness και 200 χορευτές και Fitness Presenters  παίρνουν μέρος στο φετινό Bollywood & Multicultural Dance Festival

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 3 ΙΟΥΛΙΟΥ 2015

Δ7. ΑΙΘΟΥΣΑ”THE BODY LOUNGE”

10:00 – 11:00 ΕΡΙΦΙΛΗ ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ (Άτομ Γιόγκα)

11:00 – 12:30 ΕΡΙΦΙΛΗ ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ (Tribal Arms “Secrets for smoother lines”)

12:30 – 14:00 ΕLISA RAJAA (Belly – Samba Explosion)

14:00 – 15:30 ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΓΚΟΛΙΑ, NARENDRA PATIL (Ινδικό Σύγχρονο & Partnering)

15:30 – 17:00 ΤΟΛΗΣ ΨΑΡΡΟΣ (Συρτάκι – Ζορμπάς)

17:00 – 18:30 ANNA ΔΗΜΗΤΡΑΤΟΥ (Εισαγωγή στο Bollywood)

ARTISTIC STUDIO ORIENTAL EXPRESSION

10:00 – 15:00 GEORGE JACOB (Χορός Bollywood – Επαγγελματικό Επίπεδο)

ΣΑΒΒΑΤΟ 4 ΙΟΥΛΙΟΥ 2015

Δ7. ΑΙΘΟΥΣΑ”THE BODY LOUNGE”

09:00 – 15:00 NISSIM ZOARES (Στρέτσινγκ – Training Πιστοποίησης)

15:00 – 16:00 ΕΙΡΗΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Ινδικό Πρόγραμμα Εκγύμνασης – Bhangra Fitness)

16:00 – 17:00 NISSIM ZOARES (Στρέτσινγκ – Ανοιχτό Επίπεδο)

17:00 – 18:00 ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ ΤΣΙΑΜΑΝΤΑ (Balletoning)

18:00 – 19:00 MALCOM MUIRHEAD (Pilates)

ΑΙΘΟΥΣΑ Δ10

10:00 – 11:00 ΣΟΦΙΑ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ (Barre Astie)

11:00 – 12:30 ΕΛΙΝΑ ΚΙΚΙΛΗ (Khalbelia – Ινδικός Χορός από το Ρατζαστάν)

12:30 – 14:00 SORAYA SHOHEIB (Οριεντάλ Χορογραφία με πέπλα –Ανοιχτό Επίπεδο)

14:00 – 15:30 SWATI WANGNOO TIWARI (Kathak – Κλασσικός Ινδικός Χορός)

15:30 – 17:30 GEORGE JACOB (Χορός Bollywood – Ανοιχτό Επίπεδο)

17:30 – 19:00 ΓΙΑΣΕΜΗ ΚΑΛΑΘΑΚΗ (Tribal Fusion Bellydance)

ΑΙΘΟΥΣΑ Δ12

10:00 – 11:30 ΚΛΕΟΝΙΚΗ ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ (Ινδικός Κλασικός Χορός – Bharatanatyam)

11:30 – 13:00 ΤΟΛΗΣ ΨΑΡΡΟΣ (Συρτάκι – Ζορμπάς)

13:00 – 14:30 SUMON RUDRA (Ινδική Πολεμική Τέχνη Kalaripayattu)

14:30 – 16:00 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ (Μοντέρνο Οριεντάλ – Ανοιχτό Επίπεδο)

16:00 – 17:30 KATΕΡΙΝΑ ΚΑΡΑΤΖΗ (Αφρικάνικος Χορός)

17:30 – 19:00 ΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥ (Καποέιρα – Βραζιλιάνικη Πολεμική Τέχνη)

ΚΥΡΙΑΚΗ 5 ΙΟΥΛΙΟΥ 2015

Δ7. ΑΙΘΟΥΣΑ”THE BODY LOUNGE”

09:00 – 15:00 MICHAEL KING (“Spirals” – Training Πιστοποίησης)

15:00 – 17:00 ΣΤΕΛΙΟΣΚΟΝ, NICCO KUC & DANCEXTREME INSTRUCTORS (Μαραθώνιος LRF DanceXtreme)

17:00 – 18:00 MICHAEL KING (Πιλάτες – Ανοιχτό Επίπεδο)

18:00 – 19:00 MARTIN GADZHEV (KombatXtreme)

 

ΑΙΘΟΥΣΑ Δ10

10:00 – 12:00 ΕΛΙΝΑ ΚΙΚΙΛΗ (Odissi – Κλασσικός Ινδικός Χορός)

12:00 – 13:30 ΝΙΚΗ ΛΟΥΛΑΔΑΚΗ (Σύγχρονος Χορός – “Το Μουσικό Σώμα”)

13:30 – 14:30 MALEK NIKOS (Στροβιλισμός – Διαλογισμός)

14:30 – 16:00 SWATI WANGNOO TIWARI (Kathak – Κλασσικός Ινδικός Χορός)

16:00 – 17:30 NRUPA SOMAN (Bharatanatyam – Ανοιχτό Επίπεδο)

17:30 – 19:00 SORAYA SHOHEIB (Οριεντάλ “Original Raqs Sharqi” – Προχωρημένο Επίπεδο)

 

ΑΙΘΟΥΣΑ Δ12

10:00 – 11:30 ΝΤΟΜΕΝΙΚΑ ΑΡΝΕΤΖΕΝΤΕΡ (Χορός Bollywood – “Mauja hi Mauja”)

11:30 – 13:00 ΣΑΡΑ ΤΟΣΚΑΝΟ (Οριεντάλ – Baladi)

14:30 – 16:00 ΜΑΡΙΑ ΤΡΑΚΑ (Tribal – Musical)

17:30 – 19:00 ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ (REKOZ), ΕΙΡΗΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Hip hop – Bollywood)

 

* Στο Πρόγραμμα θα προστεθούν κι άλλα σεμινάρια και ενδέχεται να γίνουν μικρές αλλαγές στις ώρες

 

About Author



Ποια είναι η δική σου ερώτηση / σχόλιο;

Σχολιάστε

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν κοινοποιείται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Επιτρέπονται τα εξής στοιχεία και ιδιότητες HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Newsletter

"Ο δρόμος για να ανακαλύψεις τον καλύτερο σου εαυτό"

Agenda

Ιουνίου 2018
Δ Τ Τ Π Π Σ Κ
« Απρ    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

Shop Now